Mbi një mijë gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 1029 tiketa për personat të cilët nuk e kanë zbatuar ligjin anti-COVID.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë arrestuar 25 persona të dyshuar.

Përmes raportit 24 orësh  është bërë e ditur gjithashtu se janë shqiptuar 1423 gjoba për mosrespektim të rregullave të trafikut.

Po ashtu janë arrestuar 25 persona, e që 20 prej tyre janë dërguar në mbajtje./FrontOnline/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-