Mbyllet pjesa e parë, Barcelona shkëlqen me tre gola

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Barcelona e ka mbyllur pjesën e parë me tre gola epërsi ndaj Villareallit, shkruan Demokracia.com.

Rezultati pas fraksionit të parë është 3:0 me dy gola të shënuar nga Lewandowski dhe një nga Ansu Fati.

Të kujtojmë se Barcelona në këtë takim vjen pas humbjes në El Clasico dhe sonte e ka të detyruar fitoren. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-