Mbyllet pjesa e parë në sfidën Drita – Prishtina, ky është rezultati

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesës së parë në ndeshjen derbi të javës së 12-të, ndërmjet Dritës e Prishtinës që po luhet në Gjilan, shkruan Demokracia.com.

Pas fraksionit tē parë rezultati ështē i barabartē 0:0.

Pjesa e dytē pritet tē jetë e luftuar edhe mē shumē. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-