Mbyllet pjesët e para, këto janë rezultatet në tri ndeshjet që po luhen sot

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesëve të parë në Albi Mall Superligën e Kosovës në futboll që po zhvillohen në kuadër të javës së 16-të, shkruan Demokracia.com.

Në Malishevë, Malisheva e Prishtina po luajnë baras 1:1.

Dukagjini po e mposhtë Drenicën në Skenderaj me rezultat 0:1. Me të njëjtin rezultat është mbyllur edhe ndeshja Ferizaj – Trepça ’89, ku mysafirët po udhëheqin me rezultat 0:1. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-