Me njoftim për gjobat në rast të shkeljeve të rregullave të trafikut, Policia u uron mirëseardhje mërgimtarëve

Opoja.net Opoja.net Kosova

Policia e Kosovës, në faqen zyrtare në facebook, u ka uruar mërgimtarëve ardhjen në vendlindje, duke i njoftuar ata me risitë e ligjit për rregullat e trafikut.

“Për sigurinë tuaj dhe të familjes tuaj, respekto rregullat në trafikun rrugor!”, thuhet në njoftimin e Policisë, në të cilin janë bashkangjitur pamje vizuale me detaje për gjobat në rast të shkeljeve të rregullave të trafikut. /atvlive.tv

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-