Mehmet Spahiu zënë vendin e Qamil Kollonit në asamblen komunale në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Mehmet Spahiu do të zënë vendin e Qamil Kollonit në asamblen komunale të Dragashit raporton televizioni Opoja.

Me emërimin e Qamil Kollonit në pozitën e Drejtorit të Ekonomisë Financave dhe Zhvillimit ai ka dhënë dorëheqje në pozitën e delegatit të asamblesë komunale.

Për ketë pozita e tij do të zëvendësohet me zotërin Mehmet Spahiun, ketë zëvendësim e ka konfirmuar edhe Brendi Berisha Zyrtar për Informim në një postim në Facebook.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-