Opoja.net

Mevludin Krasniqi emërohet zëvëndësministër

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot ka marr vendim që ta emëroj Mevludin Krasniqin nga Brezna për zëvëndësministër të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, shkruan Opoja Sot.

Ky emërtim për Krasniqin vjen pasi që ai ka qenë edhe zëvëndësministër i Shëndetësisë dhe Arsimit në qeveritë e kaluara.

128
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Kujtojmë se përveç Krasniqit në këtë ministri është edhe Kapllan Halimi, një opojan tjetër në pozitën e Sekretarit të Përgjithshëm. /Opoja Sot/

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto