Opoja.net

Ministri i Infrastrukturës Arban Abrashi përcolli nga afër punimet e rrugës Tyrbe-Zaplluxhe

Opoja
Ministri i Infrastrukturës Arban Abrashi përcolli nga afër punimet e rrugës Tyrbe-Zaplluxhe

Sot, për vizitë në Komunën e Dragashit ishte ministri i infrastrukturës z.Arban Abrashi për të përcjellur nga afër punimet e rrugës Tyrbe-Zaplluxhe.

Bashkë me kryetarin e Komunës së Dragashit z.Shaban Shabani përcollën nga afër punimet në këtë rrugë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Rruga e cila është duke u asfaltuar është  një memorandum bashkëpunimi në mes të Komunës së Dragashit dhe qeverisë së Republikës së Kosovës, e cila ka për qëllim lidhjen e kësaj komune me qendrën.

Poashtu, kjo rrugë ka një rëndësi të veçantë për zhvillimin e turizimit në këtë komunë. /Opoja.net

 

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net