Ministri Krasniqi viziton dy komuna në veri

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, i ka vizituar dy komuna në veri.

Ai është takuar me nënkryetarin e Zubin Potokut, Vedat Mehmeti dhe atë të Zveçanit, Florim Kelmendi.

Krasniqi nga afër u njoftua për procesin e ofrimit të shërbimeve për qytetarët si dhe vizitoi shkollën në fshatin Çabër.

“Me nënkryetarin e Komunës së Zveçanit, Florim Kelmendi, vizituam zyrën e gjendjes civile dhe u njoftuam nga afër për procesin e ofrimit të shërbimeve për qytetarët. Me zëvendëskryesuesin e Komunës së Zubin Potokut, Vedat Mehmeti vizituam shkollën në fshatin Çabër”, tha Krasniqi.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-