Ministria publikon çmimoren tavan, ja sa kushton sot nafta e benzina

Opoja.net Opoja.net Kosova

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimoren tavan për naftën, benzinën dhe gazin për ditën e sotme.

Sipas njoftimit, çmimi maksimal i lejuar për Dizel është 1.73 për litër, për Benzinë 1.38 dhe për gaz 76 centë. /klankosova.tv/

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-