Miratohet projektligji për skemat pensionale

Opoja.net Opoja.net Kosova

Projektligji për skemat pensionale ka kaluar në Kuvendin e Kosovës.

Ishin 76 deputetët e pranishëm në sallë që votuan për, duke mos qenë asnjë që votë kundër apo abstenimi.

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, kërkoi që ky projektligj të shqyrtohet e pastaj të sillet sërish në Kuvend sipas afateve.

/OPOJAnet/

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit