Opoja.net

Mjafton goli i Lenjanit, Shqipëria mposht Andorrën

Shqipëria ka mposhtur minimalisht Andorrën në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Estadi Nacional të kryeqytetit të Andorrës, shkruan Sinjali Sport.

Ermir Lenjani shënoi katër minuta para përfundimit të pjesës së parë një gol të bukur.

Deri në fund nuk pati
gola pavarësisht rasteve.

Në ndeshjet e tjera të grupit të Shqipërisë, Hungaria arriti një barazim spektakolar 3-3 me Poloninë teksa Anglia shkatërroi 5-0 San Marinon. /Gazeta Sinjali Sporti/

The post Mjafton goli i Lenjanit, Shqipëria mposht Andorrën appeared first on Sinjali.

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend