Mjeku nga Prizreni pengohet në vendin e punës

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një mjek nga Prizreni ka raportuar në polici se para pak ditësh është penguar në vendin e tij të punës.

Rasti ka ndodhur mesditën e së mërkurës në Prizren, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Prizren 06.05.2021 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar (mjek), ka informuar se ditë më parë, është penguar në vendin e tij të punës nga i dyshuari mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton policia.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-