Opoja.net

Mourinho e lë sërish në stol Balen, Xhaka titullar për Arsenalin – Mustafi në stol

Mourinho e lë sërish në stol Balen, Xhaka titullar për Arsenalin – Mustafi në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Tottenham Hotspur dhe Arsenalit.

Jose Mourinho vazhdon ta lë në stol Gareth Bale, i cili ende se ka fituar vendin e titullarit te Tottenham.

Në anën tjetër, Granit Xhaka starton për Arsenalin, derisa Shkodran Mustafi është në stol

The post Mourinho e lë sërish në stol Balen, Xhaka titullar për Arsenalin – Mustafi në stol appeared first on FaktePlus.

Statistikat e ndeshjeve të fundit Real Madrid-Barcelona

Opoja.net

Zyrtare: UEFA lejon praninë e tifozëve në Kampionatin Evropian

Opoja.net

E konfirmuar, FFK nuk e ka kontaktuar asnjëherë Dajakun e Bayern Munich

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net