Mourinho e lë sërish në stol Balen, Xhaka titullar për Arsenalin – Mustafi në stol

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Tottenham Hotspur dhe Arsenalit.

Jose Mourinho vazhdon ta lë në stol Gareth Bale, i cili ende se ka fituar vendin e titullarit te Tottenham.

Në anën tjetër, Granit Xhaka starton për Arsenalin, derisa Shkodran Mustafi është në stol

The post Mourinho e lë sërish në stol Balen, Xhaka titullar për Arsenalin – Mustafi në stol appeared first on FaktePlus.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-