MSH publikon raportin: mbi 2 mijë raste të reja, 13 raste nga Komuna e Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit 16 persona kanë humbur betejën me COVID-19.

Në Komunën e Dragashit gjatë 24 orë raste të reja janë 13, nuk ka pasur të vdekur, ndërsa të shëruat janë 4 persona.

Sipas njoftimit po ashtu janë konfirmuar 2098 raste të reja me COVID-19 nga testimi i 12 mijë e 564 mostrave.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar 1614 pacientë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-