Naser Meleqi rizgjidhet drejtor në shkollën e Blaçit, në garë ishin tre kandidatë

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Komuna e Dragashit, shërbimi i personelit ka shpallur rezultatet e rekrutimit për pozitën e drejtorit të shkollës fillore ‘Ilmi Bahtjari’ në Blaç.

Sipas këtij njoftimi drejtor në këtë shkollë është rizgjedhur Naser Meleqi, ndërsa në garë ishin edhe Dalip Meleqi dhe Fadil Halimi, njofton Opoja Sot.

Kandidati Naser Meleqi kishte fituar 256 pikë, ndjekur nga Dalip Meleqi me 202 pikë dhe Fadil Halimi me 140 pikë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-