Opoja.net

Ndërroi jetë mësuesi Fehmi Selmani

Miq, shoke, familjare e dashamire, ka nderruar jete mësuesi Fehmi Selmani. Varrimi behet me namazin drekes në Fshatin Brrut.

Në një postim të fundit në rrjetin social facebook njofton Shkolla fillore e mesme e ulët Sezai Surroi në Bellobrad.

128
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Pusho i qetë kolegu ynë mësuesi Fehmi Selmani, njeri si ju ka pak shoqëria! ishe dhe mbetesh gjithmonë shembull i njerëzisë, edukimit, arsimimit, tolerances e humaniznit. Të pakta janë fjalet që të përshkruhen vyrtytet tuaja njerzore. Të mëshiroftë i madhi Zot me mirësit e tij në botën e pavdekshme.

SHBA: Po punojmë që të ulen tensionet mes Kosovës dhe Serbisë

Opoja.net

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto