Ndihmojeni shërimin e Fazliut, ai ka vetëm 7 vjet

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Fazli Gashi 7 vjeçar ka nevojë për ndihmë, që të udhëtojë jashtë shtetit për tu shëruar.

Fazliu është djali i Mustaf Gashit nga fshati Brezne i Komunës së Dragashit, dhe çdo ndihmë e vogël e juaja shpëton jetën e tij.

Fazli vuan nga sëmundja e zorrës së trash dhe qesja e urinës, Fazliut nuk i duhet shumë e madhe parashë, vetëm 6 mijë euro, por kjo shumë është e madhe për familjen e tij.

Ky operacion duhet të kryjet jashtë shtetit të Kosovës, në të kundert në qoftë se mbrenda ketyre diteve nuk arrimë ti mbledhim keto para, Fazliu shkon keq e më keq gjendja e tij shëndetsore, mund të përhapet deri te sëmundja e kancerit.

Ti ndimojmë FAZLIUT sepse ai ka energji për të jetuar si të gjithë ne, Ai është vetë 7 vjeq.

Për më shumë, info e bankes: BANKA PËR BIZNES

Numeri i gjirollogarisë: 1301003005104658

Emri i Babait: Mustaf Gashi

Emri i djalit: Fazli Gashi

Kontakti: 045 643-587

Vëndi: Brezne (Dragash)

(Opoja.net)

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-