Ndodhë në Kosovë: Vetura për pak sa nuk i shtyp publikun që shikonin garat

Opoja.net Opoja.net Uncategorized

Dikur në Kosovë këto ditë janë organizuar gara me automjete që janë për terrene më të vështira.


Duket se nga këtu disa persona që ishin mbledhur për të parë këtë garë, i kanë shpëtuar më të keqes, shkruan Magazina.al.

Në pamje shihet se automjete ngjitet në drejtim ku ishin një numër i personave të cilët ikin dhe shpëtojnë pa u lënduar.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-