Opoja.net

Në Dragash, kartëmonedhë 20 eurosh false

Në Dragash është shfaqur kartëmonedha prej 20 eurosh që dyshohet të jetë false.

Policia e Kosovës, në raportin e saj të sotshëm, thekson se dje, në orën 9 e 30 minuta një mashkull, shqiptar dhe shtetas i Kosovës, kishte raportuar për një kartëmonedhë 20 eurosh, që dyshon të jetë falëse.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Tani me rastin po merret njësiti përkatës policor, thuhet në raport, në të cilin nuk thuhet nëse është arrestuar ndokush.

© Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto