Opoja.net

Në Kukajan automjeti godet biçiklistin dhe ikën!

Mbrëmë, rreth orës 18:30, në fshatin Kukajan të Dragashit ka ndodhur një aksident trafiku, në mes të një automjeti dhe një biçiklisti, me ç’rast lëndime ka pësuar biçiklisti, i cili ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërkaq, sipas policisë, ngasësi i automjetit ishte larguar nga vendi i ngjarjes. “I dyshuari që drejtonte automjetin ka ikur nga vendi i ngjarjes, ndërsa biçiklisti ka pësuar lëndime trupore dhe, pas marrjes së tretmanit mjekësor, është liruar për tretman të mëtutjeshëm në shtëpi”, thuhet në raportin e policisë. /Radio Sharri – Dragash/

Rrëfimi i Pirros, djaloshit që shkoi nga Kosova në Kroaci me motoçikletë

Opoja.net

Përfundon turneu i shahut për nder të 15 Qershorit- Ditës së Çlirimit

Merlinda Guraj

Gjithçka gati për turneun e shahut

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net