Opoja.net

Në Prizren mashtrojnë viktimën duke blerë veturën pa para

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren, pasi ai me dy të dyshuar tjerë kanë blerë një veturë dhe i kanë premtuar pronarit se do t’ia bëjnë pagesën.

Ata kanë mashtruar viktimën duke ia blerë veturën, por nuk ia kanë bërë pagesën.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Njëri prej tre të dyshuarve është dërguar në mbajte, ndërsa dy të tjerët janë në arrati.

© Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto