Opoja.net

Në Prizren një fëmijë lëndohet, bie nga një lartësi

Kronika
Në Prizren një fëmijë lëndohet, bie nga një lartësi

Një fëmijë në Prizren, ka pësuar lëndime pasi ka rënë nga një lartësi.

Sipas policisë, fëmija mashkull aksidentalisht ka rënë nga një lartësi prej 2 metra, raporton “Gazeta e Prizrenit”.

Rasti ka ndodhur dje pasdite.Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Vrasja e të riut në Tusus të Prizrenit, vazhdon shqyrtimi kryesor

Opoja.net

Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net

20-vjeçari nga Prizreni pret gishtat në fabrikë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net