Në Prizren një fëmijë lëndohet, bie nga një lartësi

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një fëmijë në Prizren, ka pësuar lëndime pasi ka rënë nga një lartësi.

Sipas policisë, fëmija mashkull aksidentalisht ka rënë nga një lartësi prej 2 metra, raporton “Gazeta e Prizrenit”.

Rasti ka ndodhur dje pasdite.Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-