Opoja.net

Në Vërmicë kapen tre persona duke kaluar ilegalisht kufirin

Në Vërmicë, mbrëmë rreth orës 22:45, tre të dyshuar shqiptar shtetas të Shqipërisë, dy femra dhe një mashkull, janë zënë duke hyrë në territorin e Kosovës në mënyrë ilegale, shkruan PrizrenPress.

Policia njofton se të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

585

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net