Opoja.net

Në Zgatar të Dragashit goditet me veturë biçiklisti i mitur

Në fshatin Zgatar të Dragashit është goditur me veturë një biçiklist. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

“I dyshuari me veturë të tij nga pakujdesia ka goditur një biciklist i moshës së mitur. Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi”, njofton Policia e Kosovës.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

“I dyshuari ishte larguar nga vendi i ngjarjes, mirëpo njësiti policor ka arritur ta identifikojë dhe ta shoqërojë në stacionin policor”.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. (Opoja.net)

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto