Nis ndeshja ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ka nisur ndeshja e madhe mes Real Madridit dhe Barcelonës, raporton FrontOnline.

Në “Santiago Bernabeu”, sot po përballen Real Madridi dhe Barcelona.

Real Madridi është nikoqir i Barcelonës në ndeshjen e javës së 11-të në La Liga.

Dy skuadrat janë lidere në tabelë me pikë të barabarta.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-