Opoja.net

Një e mitur në Prizren dyshohet se është dhunuar

Një e mitur në Prizren dyshohet se është dhunuar

Gazeta Sinjali ka mësuar nga burimet brenda Policisë së Kosovës për një rast që dyshohet se është dhunim.

Sinjali mëson se kanë dalë informacione nga Urgjenca në Prizren, për një sulm seksual.

Burimet tregojnë se një e mitur, ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi dyshohet se mund të jetë dhunuar.

E mitura është dërguar në Spitalin Rajonal të Prizrenit ku ka pranuar tretman mjekësor dhe mbetet për t’u bërë ekzaminime mjekësore.

Prizrenasi e bën për spital duke e rrahur nënën e tij në natën e Bajramit

Opoja.net

Mjeku nga Prizreni pengohet në vendin e punës

Opoja.net

Zhduket një i mitur në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net