Një muaj paraburgim për policin që plagosi dy qytetarë në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Gazeta Sinjali raportoi ekskluzivisht se si polici, Fadil Kadriaj plagosi dy qytetarë në Dragash më 4 mars. Ndaj të njëjtit është caktuar masa e paraburgimit prej 1 muaji.

Lajmin e ka konfirmuar për Sinjalin, avokati i tij, Esat Guta.

“Po, është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh, nën dyshimin për veprën penale “vrasje e rëndë në tentativë”.

Sinjali pas pak ju sjell detaje të reja lidhur me këtë ngjarje

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-