Opoja.net

Një polic në Dragash plagos dy qytetarë

Një polic në Dragash plagos dy qytetarë

Një zyrtar policor në Dragash ka plagosur dy qytetarë, mëson Gazeta Sinjali, përcjellë Opoja.net.

Gazeta Sinjali ka mësuar se ngjarja ka ndodhur pak më herët dhe do t’ju mbajë të informuar për detaje shtesë.

Vaktia e Ramazanit 2021 – 1442 h.

Opoja.net

Xhamitë mbahen të hapura këtë Ramazan

Opoja.net

Fillon vaksinimi në Dragash – Drejtori i QKMF-së e merr i pari

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net