Nusja nga Gjakova e mbyll në dhomë për disa orë fëmijën dhe largohet, vjehrra e raporton në polici

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Vjehrra nga Gjakova ka raportuar në polici se reja e saj është duke neglizhuar përkujdesjen ndaj fëmiut të saj.
Sipas raportit të policisë, thuhet se vjehrra ka treguar se reja e saj e ka mbyllur në dhomë për disa orë djalin e saj.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se reja e saj e dyshuara femër kosovare është duke neglizhuar përkujdesjen e fëmiut të saj mashkull kosovar, duke mbyllur në dhomë nga disa orë”, thuhet në raport.

E dyshuara gjendet në arrati, rasti është duk e u hetuar. /Telegrafi/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-