Nxirret e gjallë edhe nëna e fëmijës dyvjeçar nga ekipet e FSK-së

Opoja.net Opoja.net Rajoni

“Nxirret e gjallë edhe nëna e fëmijës dy vjeçar nga ekipet e FSK-së”, kështu ka njoftuar Forca e Sigurisë së Kosovës në Facebook.

FSK-ja ja njoftuar se pas përpjekjeve të pandalshme të ekipit të Kërkim-Shpëtimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës është nxjerr e gjallë nëna e fëmijës dy vjeçar.

“Pas shumë përpjekjeve nga ekipet e Kërkim-Shpëtimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, ato kanë arritur ta nxjerrin nga rrënojat edhe nënën e fëmijës dy vjeçar”.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-