Opojë, organizohet garë me kuaj (Video)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-