Opoja.net

Ozil mbërrin në Stamboll, Muriqi e shikon në TV

Sot pritet të zyrtarizohet transferimi i Mesut Ozil tek gjiganti turk, Fenerbahce.

Mesut Ozil tek Fenerbahce është afër përfundimit, kjo pasi Ozil ka arritur në Stamboll dhe zyrtarizimi do të bëhet i ditur së shpejti, transmeton lajmi.net.

Por në mediat turke ka qarkulluar një foto ku shihet Vedat Muriqi, i cili është fotografuar nga gruaja e tij, ku shihet se po shikon transferimin e Ozil në Fenerbahce, ekipin ku ka luajtur ai vet.

Kjo në mediat turke ka ndezur debatin e rikthimit të Muriqit në Fenerbahce./Lajmi.net/

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend