Pa filluar mirë takimi pëson Barcelona gol nga Granada

Opoja.net Opoja.net Sport

Barcelona përmbyll javën e pestë në Laliga ndaj Granadas, raporton Sinjali Sport.

Katalunasit u tronditën menjëherë në minutën e parë, ku pësuan gol.

Domingos Duarte realizoi me kokë për golin e avantazhit te mysafirët.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-