Pamje mahnitëse të Rrugës së Kombit gjatë dimrit

Opoja.net Opoja.net Kosova

Pamje mahnitëse të Rrugës së Kombit ka publikuar të mërkurën në Facebook, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Teksa është lavdëruar për mirëmbajtjen e rrugës, vëmendjen në video e ka marrë bora që ka mbuluar gjithçka.

Në video shihet edhe tuneli i Kalimashit, por edhe pikëndalimi për pagesë.

“Mirëmëngjes, dhe me rrugën e Kombit, e cila kalohet normalisht dhe tanimë garanton standardet më të larta të sigurisë, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar ai në Facebook.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-