Papu Gomez drejt largimit nga Sevilla

Opoja.net Opoja.net Sport

Aventura e Papu Gomez te Sevilla mund të mbyllet ende pa u mbushur 6 muaj, shkruan Sinjali Sport.

Sipas raportimeve nga Spanja, klubi andaluzian po mendon shitjen e argjentinasit i cili nuk ka bindur në këto muaj duke u aktivizuar pak edhe nga trajneri Lopetegui.

Për Gomez, oferta ka edhe nga Italia dhe Lindja e Mesme, ndërkohë që Sevilla kërkon ta zëvendësoje me francezin Florian Thauvin që synon ta marrë nga Marseille.

/Gazeta Sinjali Sporti/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-