Opoja.net

Papu Gomez drejt largimit nga Sevilla

Aventura e Papu Gomez te Sevilla mund të mbyllet ende pa u mbushur 6 muaj, shkruan Sinjali Sport.

Sipas raportimeve nga Spanja, klubi andaluzian po mendon shitjen e argjentinasit i cili nuk ka bindur në këto muaj duke u aktivizuar pak edhe nga trajneri Lopetegui.

Për Gomez, oferta ka edhe nga Italia dhe Lindja e Mesme, ndërkohë që Sevilla kërkon ta zëvendësoje me francezin Florian Thauvin që synon ta marrë nga Marseille.

/Gazeta Sinjali Sporti/

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net