Parashikimi i motit për të mërkurën

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Në mëngjes pritet të ketë vranësira të ulëta apo mjegull, njofton Meteo Kosova.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-21 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 18°C.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-