Opoja.net

Pas luftës dhe kthimi i UÇK-së në Komunën e Dragashit

Kthimi i UÇK-së në Komunën e Dragashit pas përfundimit të luftës në Kosovë, dhe pasojat e luftës në Dragash.  

Portali Opoja.net sjell një video ku ju mund të shikoni “Kthimin e UÇK-së në Komunën e Dragashit” duke i shikuar edhe pasojat që janë shkaktuar në Dragash./Opoja.net/

14
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Autor të dekumentarit: Burim Nuridini dhe Bejtullah Rakipi.

 

Kryetari i LDK-së dje qëndroi për një vizitë në Komunën e Dragashit

Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto