Për nder të Ditës së Çlirimit të Dragashit, Komuna organizon turne të shahut

Opoja.net Opoja.net Opoja

Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport në Komunën e Dragashit në bashkëpunim me Klubin e Shahut Sharri për nder të Ditës së Çlirimit, organizon turne të shahut:

No photo description available.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-