Për një mosmarrëveshje burrë e grua rrahen mes veti në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Burrë e grua janë rrahur mes veti dje gjatë ditë në Dragash, njofton Policia e Kosovë.

Sipas policisë, deri tek përleshja në mes tyre kishte ardhur si pasojë e mosmarrëveshje. Me vendim të prokurorit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Dragash 17.06.2022 – 16:30. Janë shoqëruar në stacionin policor burrë e grua, pasi që pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete. Me vendim të prokurorit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raoport.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-