Opoja.net

Përleshen tre persona në Bresanë, njëri arrestohet

Në fshatin Bresanë të Dragashit janë përleshur tre persona, njëri nga ta i ka sulmuar dy të tjerë për shkaqe të hapjës së kanalit të kabllove optike, dhe është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me dy viktimat meshkuj K/Shqiptar rreth hapjes së një kanali të kabllove optike i ka sulmuar fizikisht viktimat. Si pasojë e sulmit viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore për qka dhe u është ofruar tretmani mjekësorë, njofton Policia e Kosovës

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, transmeton Opoja.net.

584

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net