Opoja.net

Përleshje fizike në fshatin Blaç – Arrestohet një person

Policia ka raportuar sot për një përleshje fizike që kishte ndodhur të dielën në fshati Blaç të Dragashit, ku për pasojë një person pranon tretman mjekësor dhe një tjetër arrestohet.

“Pas një mosmarrëveshje paraprake, një person ka sulmuar fizikisht viktimën, mashkull kosovar, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, me vendim të së cilit i dyshuari është shoqëruar në mbajtje ndërsa viktimës i është ofruar tretman mjekësor”, thuhet në raport. /Radio Sharri/

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend