Përplasje ndërmjet asambleistit të VV-së dhe LDK-së në Seancën e Tretë të Kuvendit Komunal në Dragash

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Mbledhja e tretë e Kuvendit Komunal në Dragash për këtë vit, që u zhvillua ditën e djeshme, nuk ka përfunduar edhe pa përplasje dhe akuza të ndërsjella nga asamblesitët pjesëmarrës.

Njëra ndër to është edhe përplasja e asambleistit të VV-së, Laurat Krasniqi, me atë të LDK-së, Naser Myrtezani.

Për më tepër, ndiqeni videon e mëposhtme:

(Video e shkëputur nga Radio Sharri)

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-