Opoja.net

Përplasje ndërmjet asambleistit të VV-së dhe LDK-së në Seancën e Tretë të Kuvendit Komunal në Dragash

Mbledhja e tretë e Kuvendit Komunal në Dragash për këtë vit, që u zhvillua ditën e djeshme, nuk ka përfunduar edhe pa përplasje dhe akuza të ndërsjella nga asamblesitët pjesëmarrës.

Njëra ndër to është edhe përplasja e asambleistit të VV-së, Laurat Krasniqi, me atë të LDK-së, Naser Myrtezani.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Për më tepër, ndiqeni videon e mëposhtme:

(Video e shkëputur nga Radio Sharri)

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto