Opoja.net

Pogba, objektivi kryesor i gjigantit evropian

Sport
Pogba, objektivi kryesor i gjigantit evropian

Paul Pogba raportohet të jetë objektivi kryesor i Paris Saint-Germainit për afatin kalimtar të verës, transmeton Sinjali Sportiv.

Trajneri i ri i PSG-së, Mauricio Pochettino, thuhet se e pëlqen shumë mesfushorin francez.

Dhe, sipas asaj që shkruan ‘Daily Star’, Pogba është objektivi kryesor i kampionit francez për afatin e verës.

Reprezentuesi francez tash e një kohë është i lidhur me një largim nga ‘Djajtë e Kuq’, teksa destinacioni i tij i radhës mund të jetë edhe ish-skuadra e tij, Juventusi.

Real Madridi eliminohet nga Superkupa e Spanjës

Merlinda Guraj

Real Madridi në kërkim të një sulmuesi

Opoja.net

Xhudo: Loriana Kuka fiton medaljen e bronztë në Doha të Katarit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net