Policia e Kosovës arreston 30 persona

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Policia e Kosovës gjatë ditës së hënë ka arrestuar 30 persona në gjithë territorin e vendit për vepra dhe incidente të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit 12 prej tyre janë dërguar në mbajtje derisa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-