Opoja.net

Policia e Kosovës arreston 30 persona

Kronika
Policia e Kosovës arreston 30 persona

Policia e Kosovës gjatë ditës së hënë ka arrestuar 30 persona në gjithë territorin e vendit për vepra dhe incidente të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit 12 prej tyre janë dërguar në mbajtje derisa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai

Opoja.net

Arrestohen edhe dy persona për vrasjen e 15 vjeçarit në Prizren

Opoja.net

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net