Opoja.net

Policia: Ka pasur të shtëna, një i plagosur

Policia e Kosovës ka thënë se rreth orës 23:00 në sheshin “Zahir Pajaziti” ka pasur të shtëna me armë.

Aty menjëherë kanë dalë policia dhe kanë rrethuar vendin, ku kanë gjetur disa gëzhoja të plumbave.

Policia thotë se kanë informacion se është plagosur në këmbën e majtë një i mitur 15-vjeçar dhe i njëjti është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare.

Policia po vazhdon të jetë në vend të ngjarjes.

572

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net