Presidentja Osmani pret në takim presidentin e Këshillit Evropian

Opoja.net Opoja.net Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim presidentin e Këshillit Evropian, Charles Michel.

Pas takimit, Osmani dhe Michel do të mbajnë konferencë të përbashkët për media.

Veç Osmanit, Michel do të takohet edhe me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti./EO

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-