Opoja.net

Presidentja Osmani pret në takim presidentin e Këshillit Evropian

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim presidentin e Këshillit Evropian, Charles Michel.

Pas takimit, Osmani dhe Michel do të mbajnë konferencë të përbashkët për media.

Veç Osmanit, Michel do të takohet edhe me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti./EO

710

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net