Presidentja qëndron edhe sonte në spital

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Presidentja Vjosa Osmani edhe sonte do të vazhdoj të qëndroj për trajtim, në spitalin privat që ka zgjedhur për operim. Këtë e kanë bërë të ditur burime të Indeksonline brenda klinikës.

Po ashtu ky burim ka bërë të ditur se gjendja e presidentes është e mirë dhe se arsyeja që ajo po qëndron edhe sonte në klinikë është që të mbikqyret gjendja e saj shëndetësore.

Ndryshe, Osmani mbrëmë pasi që ka pasur probleme me idhëz, i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-