Pritje deri në tre orë në Merdare/ Gjendja në pikat tjera kufitare

Opoja.net Opoja.net Uncategorized

Mërgimtarët që kanë filluar të kthehen në vendet e Evropës, sot po presin më shumë se 3 orë në kolonat që janë formuar deri në 1000 metra në Merdarë, njofton Gazeta Sinjali.

Ndërkaq, pritja për të hyrë përmes kësaj pike kufitare është rreth gjysmë ore.

Ndërkohë, gjendja në pikat tjera kufitare është më e qetë dhe nuk ka pritje të gjata për në dalje dhe as në hyrje.

Qytetarët mund të informohen për gjendjen në vendkalimet kufitare në kohë reale duke klikuar KËTU.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-