Opoja.net

Pritje deri në tre orë në Merdare/ Gjendja në pikat tjera kufitare

Mërgimtarët që kanë filluar të kthehen në vendet e Evropës, sot po presin më shumë se 3 orë në kolonat që janë formuar deri në 1000 metra në Merdarë, njofton Gazeta Sinjali.

Ndërkaq, pritja për të hyrë përmes kësaj pike kufitare është rreth gjysmë ore.

58
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Ndërkohë, gjendja në pikat tjera kufitare është më e qetë dhe nuk ka pritje të gjata për në dalje dhe as në hyrje.

Qytetarët mund të informohen për gjendjen në vendkalimet kufitare në kohë reale duke klikuar KËTU.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto