Prizren: Arrestohet gruaja që kanosi ish-bashkëshortin

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia në Prizren njofton se dje e ka arrestuar një të dyshuar femër, shtetase e Shqipërisë, e cila raportohet që në korrik të vitit të kaluar e kishte kanosur ish-bashkëshortin e saj me të cilin ka bashkëjetuar.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-